Knjaz Miloš obradovao đake prvake
03/09/17
Knjaz Miloš obradovao đake prvake
Aranđelovac, 3. septembar 2017. godine – Kompanija Knjaz Miloš tradicionalno je obeležila početak nove školske godine, korisnim poklonima za đake prvake u svim osnovnim škola u Opštini Aranđelovac.
Knjaz Miloš nastavlja da kontinuirano brine o bezbednosti najmljađih školaraca. Kompanija je poklonila fluorescentne narukvice koje će omogućiti da deca u saobraćaju budu uočljivija kako bi njihovo kretanje bilo bezbednije.Koliko je važno da tokom svojih školskih dana budu fizički aktivni i da nađu vremena u svom rasporedu časova za preporučene vežbe, brend Aqua Viva im je preporučila kroz poster sa vizulenim prikazom vežbi iz programa „Pokrenimo našu decu“ sa rasporedom časova.
Knjaz Miloš nastaviće da brine i poklanja posebnu pažnju školarcima, ali i građanima i gradu Aranđelovcu, rodnom gradu kompanije.

07
jul
KNJAZ MILOŠ VAS S PONOSOM SLAVI POIMENCE – NOVA LIMITIRANA SERIJA ETIKETA SA ...
Ponosni čuvar tradicije i nasleđa, Knjaz Miloš u novoj kampanji „Knjaz vas s ponosom slavi poimence“, predstavlja novu limitiranu seriju etiket ...23
apr
KNJAZ MILOŠ AROMATIČNI – NOVI NEODOLJIVI UKUS MANDARINE JE STIGAO! ...
Uz dobro poznate ukuse limuna i narandže, Knjaz Miloš Aromatični portfolio dobija još jedno pojačanje – stiže nova, citrusna i osvežavajuća ...18
okt
